Ön Muhasebe

Ön Muhasebe

Webticari ön muhasebe programı ile online kullanım kolaylığını yaşayın. Laptop, telefon veya tablet üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ön muhasebe programı işletmeniz için vazgeçilmez olacak.

Webticari

Ön muhasebe programı

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Ön muhasebe programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Kullanıcı Yorumları

Müşteri memnuyetlerini bir de kendileriden dinleyin.

M. Salih Keleş Avenir - Yönetim Kurulu Üyesi

Yaklaşık 15 yıldır beraber çalıştığımız firma her geçen gün kendini piyasa şartlarına, yeniliklere ve teknolojiye ayak uydurmuş, son versiyonları kullanarak hep gelişmeye yönelik ilerlediler, teknik servis hizmetinden ücretsiz destek alabileceğiniz bir firma olması nedeni ile hiç bir zaman uzun vadede bizi mağdur etmediler. Bir çok yere tavsiyede bulunmam nedeni ile bir çok firma da bu ürünü kullanıp sonrasında beni arayıp tavsiyem için teşekkür ettiler. Çok iyi bir teknik mühendis yazılımcı ekiplerinin olması nedeni ile çözüm odaklı ve hızlı calışmaları tercihimin en büyük nedeni.

M. Kemal Alemdar AKC Livello Mobilya - Kurucu

WEBTİCARİ Muhasebesel işlemler için çok kullanışlı ve ihtiyaçları karşılayan bir program. Cari hesap takibi açısından isteklerimizi yerine getiren bu program, kasa, banka, kredi kartı işlemlerinin takibinde de fazlasıyla kolaylıklar sağlıyor. Sisteme girdiğiniz her bilgi için raporlama imkanı sunması da pratik oluyor.

Cenkay Kalaycıoğlu Klimatek A.Ş. - Operasyon Müdürü

2015 yılında tanıştık WEBTİCARİ ile. 30 kullanıcı ile başladığımız yolculukta şu an 70’e yakın kullanıcımız bulunuyor. Hem sahada hem de ofiste özellikle servis, raporlar, stok yönetimi tarafını yoğun kullanmaktayız. Verdiğimiz geri bildirimler ile Webticari programının gelişimine katkılar da sağladık. Hem program hem de destek ekibi ile kaliteli, hızlı, güler yüzlü ve güveli hizmetler sunan Webticari, teknolojinin yeniliklerine ayak uyduran, gelişimi ve geliştirmeyi seven bir firma. Biz de gelişimi ve geliştirmeyi seven bir firma olarak Webticari ile 7 yıldır uyum içinde çalışıyoruz.

Adem Saruhan Saruhanlar Ticaret - Kurucu

Gayet kolay ve kullanışlı, Ticaretimize yardımcı bir program emeği geçenlere çok teşekkür ederim...Herkese tavsiye ederim.

Özcan Yasak Kurucu

İşim gereği piyasada bulunan bir çok muhasebe prg. kullandım, Webticari ile tanışmamla birlikte işimin yorucu kısmından kurtuldum. Son derece kolay kullanım imkanı sunuyor. Hızlı ve kısa sürede veri girebilme özelliği işinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca programın sunduğu alternatif raporlama teknikleri yaptığımız işler hakkında rahat bilgi alma imkanı sunuyor. Hızlı ve çözüm odaklı aldığınız teknik destekte ayrıca programı tercih etmeniz için başka bir sebep. Geliştirilmesinde emeği geçen herkese, özellikle Ersin ACAR'a çok teşekkür ederim. Webticari yazılım programını herkese tavsiye ederim.

Ahmet Avcı Deksan Ekmek - Kurucu

Webticari programından önce 2 adet mesleğimiz ile ilgili ticari program kullandım. Birçok sorunlarım vardı. İnternet üzerinden araştırma yaparken Webticari firma yetkilisi Ersin bey ile tanıştım. Sorunlarımızı aktardıktan sonra işyerimize ziyaretimize gelerek nasıl bir programa ihtiyacımızın olduğunu birkaç gün misafirimiz oldu ve tespit etti. Sonuçta mükemmel bir program ortaya çıktı. Sektörümüz ve firamamız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Burhan Emek Emek Temizlik A.Ş. - Kurucu

Webticari'yi yada daha doğrusu online program oluşu sebebiyle her yerde rahatlıkla programa girip işlerimi rahatlıkla yapabiliyorum.Bu Ersin bey ve takım arkadaşlarının büyük bir başarısı. İtina ile geliştirip büyüttü ve tüm insanlara güzel bir proje sundu.

Volkan Toran Afanda Barkod Sistemleri - Kurucu

Bir işletmenin büyüme yolculuğunda en önemli faktörlerden biri yazılımdır, AFANDA BARKOD SİSTEMLERİ olarak doğru yolun WEBTİCARİ olduğunu gördük tüm çalışanlarına sevgiler saygılar.

Gökhan Karabulut 3 Enerji Elektrik - Kurucu

Biz yazsak bu programı kesin unuttuğumuz bir şeyler olurdu ama Webticari herşeyi detayınca düşünmüş hiç atlamamış. Her sorumuzun cevabı var. İlgilerine ve alakalarına sonsuz teşekkürler.

Hamdi Okuyan Okuyanlar Ticaret - Kurucu

Yalova gıda sitemiz ve tavsiye ettiğimiz dostlar adına, Webticari ailesini tebrik eder başarıların devamını bekleriz.

Mustafa Sezgin Sezgin Elektronik - Genel Müdür

Webticari sayesinde şubelerimiz ve E-ticaret sistemlerimizi tek bir panel üzerinden çok rahat bir şekilde bütün işlemleri halledebilme imkanına sahip olduk bir bilgisayar yazılımlıcısı olarak son derece başarılı bir altyapı ve veri güvenliğine sahip olduğunu gördüm bu konuda Webticari ailesine teşekkürlerimi sunarım.

İbrahim Mert Esra Lokum Gıda - Yönetici

2010 yılından itibaren Webticari ile çalışıyoruz, üretimden son tüketiciye kadar olan satış süreçlerini yönetiyoruz, sıcak satış araçlarımızın, perakende şubelerimizin, ihracat işlemlerimizin tüm aşamalarında Webticari kullanıyoruz.

Mustafa Akçakonak Akçakonak Ekmek Fırın Kafe - Kurucu

Webticari'ye geçtikten sonra işlerimizi daha iyi takip ediyoruz, her yerden işlem yapılması çok çok iyi. Ersin bey ve arkadaşlarına sonsuz teşekkürler, prograı tüm meslektaşlarıma tavsiye ederim.

  Son Gelişmeler

  01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

  Sık Sorulan Sorular

  Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

  İşletmelerin alış ve satışlarının takibi, ürünlerin stok takibi, masraf takibi, gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi işlemlerin tümüne ön muhasebe deriz. Ön muhasebe programı , fatura kesilebilen, faturaların takibi, ürün stoklarının takibi, müşteri ve tedarikçilerle olan alacak ve borçların takibi, kasa ve banka hesapları takibi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği ve kayıt altına alındığı bir yazılım ürünüdür.
  Ön muhasebe programı ile kullanıcı ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
  Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
  Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
  İşletmeler için özel olarak geliştirilen bu programlar, tüm gelir-gider, stok takibi, cari takibi, analiz, raporlama gibi konularda yardımcı olur, planlamalarınızı doğru yapmanıza olanak sağlar, en kıymetli kaynağınız olan zamanı en verimli şekilde kullanırsınız. Bu program ile fatura, irsaliye, sipariş, teklif gibi farklı belgeleri düzenleyebilir, yazdırabilir veya e-belge olarak gönderebilirsiniz.
  Evet, e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.
  Evet, tek bir panelden tüm şubelerinizi yönetebilir, farklı stok bilgileri girebilir, müşteri ayrımlarını görebilirsiniz. Market sahiplerinin arka ofiste yaşadığı karmaşa ve hengâme Webticari Market Programı ile düzene sokulur, zamandan tasarruf sağlanır.
  Muhasebe programı piyasada çok fazla alternatifi olan bir yazılımdır. Bu sebeple dikkatli olmanızda fayda vardır, satış temsilcileri ile birebir görüşmenizi ve teklif almanızı tavsiye etmekteyiz. Webticari yazılım yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır.