• slidebg1

  Market Satış Programı

  Kasa Entegrasyonu

 • slidebg1

  Market Satış Programı

  Stok Takibi

 • slidebg1

  Market Satış Programı

  Back Ofis

 • slidebg1

  Market Satış Programı

  El Terminali

 • slidebg1

  Market Satış Programı

  Sayım

 • slidebg1

  Market Satış Programı

  Raf Kontrolü

Market Satış Programı

      Webticari Market Programı tek ve çoklu şube mantığı ile çalışan market ve Yapımarketler için geliştirildi. Şirketinizin Perakende Satış mağazalarını, Toptan satış biriminizi, E-Ticaretinizi  ve Genel merkezini tek bir çatı altında toplayan yapıya sahiptir.

      Bu özelliği sayesinde tüm birimlerinizi tek veya gurup bazında takip edebilecek, sonuca ve veriye daha rahat ulaşabileceksiniz.işlemlerinizi takip edebilecek, mağaza satış performanslarını takip edebileceksiniz. Online Entegrasyon sayesinde anlık olarak cirolarınızı görebilir, stok seviyelerinizi ayarlayabilirsiniz. Webticari Market Programı ile tam bir otomasyon sağlamaktadır. 

Cari Hesap Takibi

Müşteri ve tedarikçileri kontrol edin

Online Sipariş

B2C sistemi ile marketinizi sanallaştırın

Entegrasyon

Yazarkasa, terazi, barkod okuyucu-yazıcı

Yüzlerce Detaylı Rapor

İstenilen tüm raporlar elinizin altında

El Terminali Uygulamaları

Mobil el terminali ile işlerinizi hızlandırın

Barkodlu Satış Sistemi

Hızlı ve doğru ürün satışı yapın

 

Market programı ile entegrasyonun keyfini çıkarın
  

      Market otomasyon sistemi ile tüm cihazlar arası iletişimi en iyi şekilde kullanabilir, hızınıza hız katabilirsiniz. Yazarkasalar, barkod okuyucular, barkod yazıcılar, mobil cihazlar veya fiş yazıcılar iile tam entegrasyon çalışabilirisiniz.

      Devamını Oku >>

 

Market barkod programı hızınıza hız katacak
  

      Barkodlu satış programı ile tüm stoklarınızı barkod okuyucu ile okuyabilir, barkodu olmayan ürünlere barkod tanımı yapabilir, hatta birden fazla barkodu olan ürünlere muadil barkod tanımlayabilirsiniz. Barkod sistemi için tüm ihtiyaçlar iyi düşünülmüş ve hayata geçirilmiştir.

      Devamını Oku >>

Market stok takibi ile ürünler kontrol altında
  

      Stok bölümü kullanıcının ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Stoklarınızı ister yeni ürünler geldikçe tek tek, isterseniz excellden toplu şekilde tek seferde binlerce stoğu aynı anda oluşturabilirsiniz.

      Devamını Oku >>

Market programı ofis uygulamaları ile şirketinizi büyütün
  

      Market otomasyonu programı, en basit kullanıcının bile hiç bir zorluk çekmeden,rahat bir şekilde kullanabileceği bir programdır. Programın yapılışı esnasında basitlik ve sadelik ön planda tutulmuştur.

      Devamını Oku >>

Market satış programı ile entegre çalışan el terminali
  

      Webticari el terminali uygulaması ile mal kabul işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir, mal kabul esnasında el terminali ile barkod okutarak araca ürün yüklemesi yapabilirsiniz, aynı hızla araç boşaltma esnasında da el terminali ile ürünleri okutarak depoya indirebilir, eksik mal kaybolan ürün sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

      Devamını Oku >>

Sık Sorulan Sorular (SSS)

- Market programı nedir?

Marketlerde gerçekleşen tüm süreçleri (fatura, fiş, stok takibi, barkod, cari takibi, yazdırma, raporlama, personel, tedarik, sipariş) bilgisayarlar yardımı ile hızlı ve tutarlı bir şekilde gerçekleştirir. İşletmelerin yapmış olduğu tüm operasyonel işlemleri dijital olarak gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. 

- Kasiyer yetkileri kısıtlanabilir mi?

Market programı ile kasiyer ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açılabilir-kapatılabilir.

- Kâr zarar analizi yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.

- İnternet kesildiğinde kullanmaya devam edebilir miyim?

Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.

- Ürün raf etiketi yazdırabilir miyim?

Evet, ürünlerinizi Webticari Market Programı ile tek tuş ile yazdırabilirsiniz. Bu işlemi iki şekilde yapmanıza olanak sağlanmıştır. Etiketlerinizi ister önizleme yoluyla yazdırabilir, isterseniz de uzman arkadaşlarımız tarafından dizayn edilen raf etiketlerini programa yükler ve tek tuş ile anlık yazdırabilirsiniz.

- e-Fatura, e-Arşiv entegrasyonu ile market programınız ortak çalışır mı?

Evet, market programı ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.

- Yazarkasa entegrasyonunuz var mı?

Evet, dört farklı firma ile entegre çalışmaktayız; Hugin, Ingenico, Beko ve Inpos yazarkasalar ile entegre çalışabilirsiniz.

- Şubelerimiz var, farklı müşteri ve farklı stoklarımız olduğu için bunu tek panelden yönetmek istiyoruz, bu imkân var mı?

Evet, tek bir panelden tüm şubelrinizi yönetebilir, farklı stok bilgileri girebilir, müşteri ayrımlarını görebilirsiniz. Market sahiplerinin arka ofiste yaşadığı karmaşa ve hengâme Webticari Market Programı ile düzene sokulur, zamandan tasarruf sağlanır.

- El Terminali kullanabilir miyim?

El terminali kullanabilirsiniz, hatta birçok işlemi el terminali ile yapabilirsiniz, örneğin; raf etiketi basma, mal kabul, fiyat göster, raf bilgisi öğrenme, sipariş-teklif-irsaliye-fatura girişleri yapabilirsiniz.

- Sattığım ürünleri online olarak satmak istiyorum, e-Ticaret entegrasyonu yapılabilir mi?

Evet, B2C altyapısı ile kendi websitenizde satış yapabilir, dahası sanal mağazalarda ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Tek bir panelden tüm e-Ticaret platformları ile entegre çalışmanın keyfini çıkarın. Zamanınız boşa gitmesin.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı