Saha Satıs Programı

Ofis Uygulamaları

    Ofislerinizde ihtiyaç duyduğunuz Fatura, İrsaliye, Günlük Kasa, Tahsilat, Satış Destek Ekipmanı Depozito Takibi, Sipariş, Araç Bakım Yakıt Takibi, Cari ve Stok Takibi gibi Ön Muhasebesel işlemleriniz için ayrıca bir yazılıma ihtiyaç duymazsınız, tüm ihtyaçlarınızı tek program üzerinden çözebilirsiniz. Webticari bünyesinde yer alan  1000 den fazla Raporlamalar ile istediğiniz bilgiye kolaylıkla ulaşırsınız.

 

 

 

 

 Tüm Raporlamalar Tek Tuşla ElinizdeSaha Satıs Programı

       Webticari Toptan Saha Satış ile ön muhasebeden, cari işlemlere,siparişten faturaya, saha satışından, araç yüklemeye, satış koşullarından alış bağlantılarına kadar onlarca işi pratik, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.Stoklar açılırken, en, boy, yükseklik, ürün hacmi, ürün ağırlığı gibi bilgilerinide girebilirsiniz, bu bilgiler sayesinde Sipariş Ağırlık Hacim raporu alıp siparişinizin toplam miktarını, hacmini ve ağırlığını inceleyebilirsiniz.Sipariş ağırlığı bilgisi araç yükleme ve boşaltma sırasında size kolaylık sağlayacaktır, depo taşıma irsaliyesinde de araçtaki siparişin toplam ağırlığını yazdırabilirsiniz.

 

 

    Sahada alınan siparişler, el terminalinden alındı ise veri aktar denerek, i-pad üzerinden alındı ise direk olarak Sipariş altında listelenir. Sipariş onaylandıktan sonra, sevkiyat işlemine geçilir alınan siparişin tamamı stoklarda yok ise sevkiyat aşamasında gönderileceği kadarı yazılarak tek tuşla irsaliye veya fatura oluşturup parçalı sevkiyat yapabilirsiniz.

  

 

 

Personel Yetkilendirme     

      İşletmenizde çalışan personelinizin yetkilerini ayarlayarak,belgeler üzerinde silme, düzenleme, iptal, ekleme işlemlerini yapabilme yetkisini verebilir, kayıtları koruma altına alarak eski belgelerde oynama yapılmasını engelleyebilirsiniz. Sahadaki satış elemanlarının fiyat, iskonto ve düzenleme yetkilerini kısıtlayarak kontrolü elinize almanızı sağlar.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı