Mobile UygulamaMobile Uygulama İşlemleri

Windows Mobile ya da Windows CE tabanlı tümel terminallerinde ya da cep bilgisayarlarında (PDA) çalışabilme özelliği ile Webticari, geniş bir donanım seçeneği yelpazesi ve düşük donanım maliyetleri sunuyor. Opticon, Symbol, Motorola, Mobile Compia M3, Datalogic, Casio, HP , Asus, Toshiba gibi tüm el terminali , PDA ya da HTC , LG , GM , diğer markalı Windows Mobile cep telefonları ile uyumludur. Webticari Satış Gücü Otomasyonu  el terminali programı, barkodlu PDA lara yüklendiğinde barkod desteğini, tuş takımlı PDA lara yüklendiğinde T9 hızlı yazma özelliğini, GPRS kart destekli PDA lara yüklendiğinde on-line özelliklerini, GPS li PDAlere yüklendiğinde konum belirleme özelliklerini kullanıcısına sunar.

 I-Padiniz de artık İş CihazınızMobile Satıs Programı

       I-Pad inizi artık iş cihazınız yapbilirsiniz, Webticarinin son teknolojiye uygun i-pad uygulamasını hizmete sundu. I-pad iniz ile sahada dilediğiniz işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Cari bilgilerinize kolayca erişip, nakit, kredi kartı, çek, senet veya müşteri puanı ile kolayca tahsilat veya ödeme yapabilir, cari bilgileri üzerinde düzenleme veya silme işlemi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Mobile Satıs Programı

 

       Yine i-pad üzerinden müşteri siparişleri alabilir, önceki siparişler üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Müşterilerinize ait hesap ekstrelerini i-pad üzerinden rapor alarak inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde günlük, haftalık, aylık cironuzu i-pad üzerinden izleyebilir, karlılığınızı takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Mobile Satıs Programı

Webticari Satış Gücü Otomasyonu, satış, dağıtım ve pazarlama uygulamasıdır. Kullanıcılarını, terminolojiyi, iş süreçlerini, kontrol mekanizmalarını, iletişimini, veri güvenliği sektör gerçeklerine göre hazırlanmıştır.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı