TAM ENTEGRASYON

      Webticari modüler bir yapıya sahip bir ticari yazılım olmasına rağmen modüller arasında tam entegrasyon sayesinde tek bir modül gibi işlemleri gerçekleştirmektedir. Talep, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura, Muhasebe iş akışı entegre bir şekilde çalışmaktadır. Şirket birimlerinden gelen satınalma talepleri için satınalma birimi tedarikçilerinize teklif geçerler. Bu tekliflerin değerlendirilmesi sonucu analizlerde en uygun çıkan teklif sipariş olarak geçilir. Mallar kısmi yada tümden sevk edilir ve daha sonradan faturalandırılır. Faturaların muhasebeye aktarılması ile de süreç muhasebe modülüne entegre edilir. Bu süreç içindeki tüm işlemler tamamen bağımsız olarak çalışmakta fakat işlem kontrolleri diğer modüller içerisinden de hataya neden olmamak için yapılmaktadır.

Modüler Yapı

      Webticari için geliştirilecek olan tüm modüllerde entegrasyondan asla ödün verilmez. Webticari tamamen Cari, Sipariş, Stok gibi modüllerle entegre bir şekilde çalışır. Webticari üzerinden müşterileriniz onlara açmış olduğunuz şifreler ile web sayfanızdan giriş yaparlar. Kendi cari ekstrelerini rapor olarak alabilirler, ayrıca siparişlerini de online olarak geçebilirler. Örneğin Web üzerinden bir sipariş girişi yapıldığında merkezde çalışan kullanıcıların ekranına da bu işlem anında düşecektir.

      Özel teknolojisi sayesinde çalışma esnasında programdan çıkmadan yalnızca bir tıklamayla raporlarınızı word, excel gibi office dokümanlarınıza, internet sayfasına, mail hesaplarınıza ya da yazıcılar klasörünüze ulaştırabilirsiniz. Bu özellik programda çalışırken farklı pencereler açarak zaman kaybını önlediği için daha verimli çalışma imkanı sunmaktadır. Modüllerin tam entegre bir şekilde çalışması zamandan tasarruf ve sonucunda maliyetlerde azalma sağlayacaktır.

      

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı