Webticari Restoran Programı

Tablet Uygulaması

Webticari Cafe Bar Restoran Takip Programı nın anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile cafe, bar, restoran vb. işletmelerde, adisyon ve tüm ticari işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz masaya yiyecek veya içecek ekleyebilir veya ikram edebilirsiniz. İstediğiniz masaya iskonto uygulayabilir, müşteriniz hesap istediğinde masaya ait adisyonu yazıcıdan çıkartabilirsiniz.

 

   

Webticari Restoran Programı

 

       Ödemeleri peşin ve kredi kartı olarak işleyebilirsiniz. Programda bulunan mutfağa bilgi gönderme sistemi sayesinde, garsonlarınız, aldığı siparişleri, mutfağa bildirmek zorunda kalmaz, mutfakta bulunan yazıcıdan, sipariş bilgisi otomatik olarak yazdırılır. Böylelikle hatasız ve hızlı bir şekilde sipariş takibi gerçekleşmiş olur. Cafe Bar Restoran Takip Programı, piyasada bulunan diğer muhasebe ve ön muhasebe programlarının çalışma mantığında olduğu gibi fiş işleme mantığında çalışmaz. Programımız diğer muhasebe programlarında olduğu gibi karmaşık bir yapıya sahip değildir.

 

  

 

Webticari Restoran Programı

Adisyon İşlemleri

       Bilgisayar ile henüz yeni tanışmış ve hiçbir muhasebe bilgisi olmayan bir kullanıcı bile çok rahatlıkla webticari restoran uygalamasını kullanabilir. Adisyon işlemlerinizi ve bunun yanında tüm ticari işlemlerinizi, hatasız ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. El Terminali kullanılarak alınan siparişler üzerinde iptal, ikram ve ödenmez gibi değişiklikleri aynı ekran üzerinden kolayca girebilirsiniz.

 

       Program içerisinden adisyonun ödemesini hızlı bir şekilde ödenen para miktarına göre dokunarak girebilir, para üstünü otomatik olarak görüp zamandan kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı