Webticari Restoran ProgramıRESTORAN-CAFE-FASTFOOD-BAR TAKİP PROGRAMI

   Restoran otomasyon programı restoran-bar, cafe, fastfood, pastane ve bu tür firmalara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri pratik bir yazılımdır. Basit kullanım özellikleri ile restaurant, cafe, bar gibi firmaların günlük işlemlerini güvenilir platformda gerçekleştirmektedir. 

 

 

       Stok takibinden maliyet hesabına, cari personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyona kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar. Bu program ile
restoran yönetmek hızlı ve çok kolay. Webticari restoran ile müşteri, hasılat, hesap ve stok takiplerinin yanı sıra siparişleri hızlandırır, bu siparişleri aşçınıza kolay hızlı ve hatasız bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

 

Webticari Restoran Programı

   Merkezi Yönetim sistemi ile etkili bir şekilde, şube yönetim takip ve tek merkezden yönetim sistemi ile bütün noktalarda takip sağlamaktadır ve Franchise takip sisteminde kendi alanında öncüdür. Restoran programları işletme ve yönetim faaliyetlerinin tamamının yazılım üzerinden yönetilmesine olanak sağlar. Bu teknoloji sayesinde adisyon sistemleri işlerinizi kolaylaştırarak adisyon fişi kesmenize gerek kalmayacaktır.

 

 

 

Webticari Restoran Programı

Günlük, Haftalık, Aylık Kasa Raporları

      Webticari Restoran Otomasyonu kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, kolay, pratik ve performanslı bir çalışma imkanı sunarak işletmenizin ve sizin yüzünüzü güldürecek. Ürün satışı yaptığınız müşterilerinizin stok ve cari işlemlerini gerçekleştirebilir, bu hraketler listesini yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık kasa raporları alabilir, dönemsel karlılıklarınızı inceleyebiliriniz.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı