Webticari Restoran Programı WEBTİCARİ MUTFAK KONTROLÜ   

    Webticari nin Cafe-Bar-Restoran Programının anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile cafe, bar, restoran vb işletmelerde adisyon ve tüm ticari işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz masaya yiyecek veya içecek ekleyebilir veya masa birlieştirme, masa taşıma işlem kolaylığı sayesinde bir masadan diğer masaya sipariş taşıma veya iki masanın siparişini birleştirme işlemleri yapabilirsiniz.

 

     

 

 

 

Webticari Restoran Programı

 

 İstediğiniz masaya iskonto uygulayabilir, müşteriniz hesap istediğinde masaya ait adisyonu yazıcıdan hızlı şekilde çıkartabilirsiniz. Ödemeleri peşin, kredi kartı veya açık hesaba işleyebilir, sonrasında bakiye tabikini ister cari hareketleri inceleyerek, ister rapor alarak görebilirsiniz.

 

 

 

 

Webticari Restoran Programı

       Programda bulunan mutfağa bilgi gönderme sistemi sayesinde, garsonlarınız, aldığı siparişleri, mutfağa bildirmek zorunda kalmaz. Mutfakta bulunan yazıcıdan sipariş bilgisi otomatik olarak yazdırılır. Böylelikle hatasız ve hızlı bir şekilde sipariş takibi gerçekleşmiş olur.

 

       Ayrıca işletmenizde satışını yaptığınız ürünlerin nereden, nasıl, ne zaman, ne kadara alındığı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylelikle kar zarar takibi oldukça basit bir şekilde takip edilmiş olur. Webticari Restoran otomasyonu tüm Cafe, bar, restoran türü işletmelerde adisyon, masa takibi, kasa ve mutfak takibi için uyumludur. Webticari Restoran ile adisyon işlemlerinizi yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki adisyon işlemlerinizi inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

 

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı