• slidebg1

  Restoran Programı

  Restoran

  Restoran otomasyon kullanmak çocuk oyuncağı

 • slidebg1

  Restoran Programı

  Siparis İzleme

  Tek noktadan kontrol

 • slidebg1

  Restoran Programı

  Tablet Uygulaması

  Teknolojiyi Kullan

 • slidebg1

  Restoran Programı

  Paket-Servis

  Kontrolü Elinde Tut

 • slidebg1

  Restoran Programı

  Mutfak Takip

  Mutfaktan masaya yönetim

Restoran Programı
Restoran Tanıtım

      Webticari Restoran Otomasyonu Fastfood, Cafe, Pastane ve Salon işletmeleri için vazgeçilmez olmaya hazır. Webticari Restoran Takip ile dokunarak hizmetin keyfine varın.

      Restoran uygulamamız, el terminali ve tablet ile masa siparişinden, mutfak ve adisyon yazıcı kontrolüne, elektronik menüden  pos siparişine, paket servisten motorize personel takibine, kasiyer takibinden kasa devrine kadar yüzlerce uygulamayı pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Kulanmış olduğu teknoloji ile alışılmışın dışında çözümler sunarak işletmelerin kazıncına kazanç katmakta, işletmenize sistem getirmektedir. İşletme sahibi ve yöneticileri dünyanın neresinde olursa olsun, cep telefonu, tablet ve bilgisayarları ile işletmelerini kontrol altına alabilmektedirler.

Cari Hesap Takibi

Müşteri ve tedarikçileri kontrol edin

Adisyon Kontrol

Adisyon ve hesap tutarsızlığına son!

Online Sipariş

Online sipariş entegrasyonu

Yüzlerce Detaylı Rapor

İstenilen tüm raporlar elinizin altında

Kurye Takip

Kurye takibi ile işinizi büyütün

Mutfak Kontrol

Siparişleriniz zamanında teslim edilsin

Entegrasyon

Sipariş entegrasyonu ve yazarkasa entegrasyonu

El Terminali

Mobil cihazlarınız ile uyum halinde çalışın

 

Restoran programı ile entegrasyonun keyfini çıkarın
  

      Restoran otomasyon sistemi ile tüm cihazlar arası iletişimi en iyi şekilde kullanabilir, hızınıza hız katabilirsiniz. Yazarkasalar, mobil cihazlar veya fiş yazıcılar ile tam entegrasyon çalışabilirisiniz.

      Devamını Oku >>

Restoran adisyon sistemi hızınıza hız katacak
  

      Webticari restoran otomasyonu, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde; kolay, pratik ve performanslı bir çalışma imkânı sunar Basit kullanım özellikleri sayesinde sipariş, servis, paket, mutfak ve ödeme işlemlerini, güvenilir ve partik bir şekilde gerçekleştirir.

      Devamını Oku >>

Restoran paket servisi işletmenizi büyütecek
  

      Telefon enyegrasyonu ile müşterilerinizi tanıyabilir, gelen paket siparişi hızlıca sisteme girip müşterinzi bekletmeden kontrollü bir şekilde kurye ile teslim edebilirsiniz.  

      Devamını Oku >>

Restoran programı ile el terminali kullanmak çok kolay
  

       Bilgisayar ile henüz yeni tanışmış ve hiçbir muhasebe bilgisi olmayan bir kullanıcı bile çok rahatlıkla Webticari Restoran Programını kullanabilir. Adisyon işlemlerinizi ve bunun yanında tüm ticari işlemlerinizi, hatasız ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

      Devamını Oku >>

Restoran programı ile sanal santral entegre çalışır
  

       Sanal santral entegrasyonu ile müşteri aramaları robotlar tarafından karşılanarak istenen ürün seçiminin yapılmasını ve adet bilgisinin verilmesini ister bu bilgiler doğrultusunda otomatik bir şekilde sipariş oluşturulur ve sisteme sipariş olarak yansır.

      Devamını Oku >>

Restoran programı ile mutfak kontrolü çok basit
  

      Webticari Cafe-Bar-Restoran Programının anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile cafe, bar, restoran vb işletmelerde adisyon ve tüm ticari işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

      Devamını Oku >>

Sık Sorulan Sorular (SSS)

- Restoran programı nedir?

Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanılan ticari yazılım programlarıdır. Maliyet-Kâr Hesabı, Stok, Kasiyer Denetimi, Veresiye, Masa Yerleşim Planı, Personel Takip, Kasa, Fatura, ödeme gibi işlemleri kolaylaştıran ve tek yerde toplayan sistemin bütünüdür.

- Kasada parçalı ödeme yapabilir miyim?

Evet, siparişteki her bir ürünü dilediğiniz gibi seçim yapabilir, ayrı ayrı ödeme alarak tamamlayabilirsiniz.

- Bazı garsonların veya komilerin yetkilelerini kısıtlamak isteyebilirim. Restoran programında yetkilendirme yapabilir miyim?

Evet, her kullanıcıya farklı yetkilendirme seçenekleri verebilirsiniz, dilediğiniz zaman yetkileri genişletebilir veya daraltabilirsiniz.

- Detaylı raporlama alabilir miyim?

Webticari Restoran Otomasyonun'da yüzlerce detaylı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarda raporlar hazırlayabilirsiniz.

- Garsonların satışlarına göre prim hesabı yapabilir miyim?

Evet, garsonlarınızın performasına göre satış grafiklerini görebilir, prim hesaplaması yapabilirsiniz.

- Garsonlar mutfakta hazır olan üründen nasıl haberdar olacak, çözümünüz var mı?

Evet, garsonlar sipariş aldığında, siparişler direkt mutfak ekranlarında gösterilir ve hazırlanmaya başlanır, usta siparişi hazırladığında tek bir tuşa basarak garsonu haberdar eder, garson görsel ve sesli uyarı sistemi ile siparşin hazır olduğunu anlar ve müşteriye teslim eder.

- Restoran otomasyonunuz paket servis için uygun mu?

Evet, paket servis için online siparişten, kurye takibine kadar tüm süreç düşünülmüş ve kolay hale getirilmiştir. Sanal santral entegrasyonu ile paket servis programı destekleyerek iş yükünü ciddi anlamda hafiflettik, müşterilerinizin adı,telefonu ve adresi gibi yorucu kayıt girişlerini sisteme kayıt ederek zamandan tasarruf etmenizi sağladık.

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı