Kullanım Kolaylığı

Webticari'nın sahip olduğu eşsiz altyapı sayesinde şirketinizi yönetmek çok daha kolay bir hale gelecek.

Webticari Modülleri alanında uzman mühendisler tarafından müşteri istekleri gözönünde bulundurularak geliştirilmiştir. Ekran dizaynları, aralarındaki bağlantılar, kullanım yöntemleri, rapor tasarımları gibi program içeriği müşteriler sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenmiştir.

 

Webticari altyapısı sayesinde sanki bilgisayarınıza kurulu bir program kullanıyormuş gibi özgürce çalışabilirsiniz. Web siteleri gibi Internet Explorer ve Chrome gibi tarayıcılar üzerinde çalışan programlar tamamen klavye ile hızlı bir şekilde kullanılamazlar. Webticari ile ister klavye ister mouse ile kullanım esnekliğine sahip olursunuz. Webticari altyapısının verdiği bir diğer esneklik ise platform bağımsız olmanızdır. Bilgisayarlarınızda kurulu İşletim Sisteminin bir önemi bulunmamaktadır. Bu esneklik sayesinde hem maliyet avantajı sağlar hem de kullanıcılarınızı kontrol altında tutabilrsiniz.

 

Benzersiz derecede pratikliğe sahip olan Ticari yazılımı size müthiş bir zaman ve işgücü tasarrufu sağlayacak. Özel olarak tasarlanmış menü ve pencere sistemi ile aynı anda tüm ekranlarda çalışabilir, tek tuşla istediğiniz ekrana geçiş yapabilir, 4 farklı ekranda işlem yapabilirsiniz. Ticari yazılım modüller arasında tam entegreli çalışır bir işlemi bir yerden yapmanız yeterlidir, diğer modüllerde aynı işlem için zaman kaybetmezsiniz.

 

Webticari yazılımı görsel açıdan da zenginleştirilmiş, zevkinize göre kullanabileceğiniz çeşitli temalarla ve taraftarı olduğunuz takıma ait temalarla donatılmıştır.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı