Güvenli Yapı, Günlük Yedekleme

Webticari uygulaması işletim sisteminden bağımsız web tarayıcısı ile çalışır. Virüsten, arızadan, yangından, hırsızlıktan, dikkatsizlikten kaybolan verilerle firmaları zarara uğratmaz, veri kaybı riskini tamamen  ortadan kaldırır.

Online uygulamalardaki başarısıyla, rakipleri ile arasındaki farkı görmek, ticari program konforunu yaşamak, işinizi kontrol altına almak ve  Webticari ailesinde yer almak için zaman kaybetmeyin. Yetkili satıcılarımızla temasa geçin, ücretsiz demo kullanıcı alarak hemen kullanmaya başlayın, ücretini sonra ödeyin.

 

Nasıl Güvenebilirim?

Sunucularımızın Barındırıldığı Ortam

270 m2 kullanılabilir veri merkezi alanı

2 x 200 KVA Yedekli Socomec GreenPower kesintisiz güç kaynağı

2 x 10 Gbit Superonline

2 x 250 KVA Yedekli Jeneratör

2 x 174.000 BTU Alarko Carrier İklimlendirme sistemi

7/24 KVM Over IP desteği

 

Tarayıcınız ile Sunucumuz Arasındaki Güvenlik

Secure Sockets Layer kısaltması olarak adlandırılan SSL sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli web ortamında Sunucu ile tarayıcı (Internet Explorer,Chrome gibi..) arasındaki iletişimin şifrenlenmesi şeklindedir. Veri Yedekleme Sistemimizdeki tüm veriler her gün yedeklenmektedir. Ayrıca program içerisinden kendi yedeğinizi de alıp saklayabilirsiniz.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı