Magaza ProgramıRenk-Beden-Kavala      

       Webticari Mağzacılık ile kontrolü ele almak artık çok kolay. Stok takibinden, taksit takibine, kasa takibinden, müşteri takibine, barkodla ürün takibinden, renk beden takibine, ciro takibinden, prim takibine kadar onlarca işlemi kolay ve pratik bir şekilde yapmak Webticari ile artık hayal olmaktan çıkıyor.

 

Magaza Programı

 

       Webticari ile tek tuşla renk ve beden tanımına göre onlarca stok oluşturabilir, seri olarak alıp, renk ve bedenine göre detaylı satabilirsiniz. Seri Stok Tanımlama eklediğiniz ve stok tipini Seri Kombini Stok seçtiğiniz stoğunuza Seri Detayları sekmesi altından renk ve beden tanımlayabilirsiniz. Beden Tanımla diyerek ürünleriniz için gerekli bedenleri, Renk Tanımla ile ürünleriniz için gerekli renkleri belirleyebilirsiniz. Seri Stok Tanımla butonuyla artık ürünlerinizin hangi beden ve renklerden oluştuğunu seçebilirsiniz, dilerseniz Hepsini seç butonuyla tüm renkleri veya tüm bedenleri işaretleyip işlemi hızlandırabilirsiniz.

 

       Arama butonuna yazacağımız renk veya beden bilgisiyle uzun listelerde kolaylıkla aradığımız beden ve renge ulaşıp işaretleyebilir, Asorti butonuyla tanımlayacağınız asortileri alış ve satışlarınızda kullanabilirsiniz. Seri kombini malı satmak veya almak istediğimizde karşınıza seri stok sepet penceresi çıkacaktır isterseniz buradan alış miktarınızı girebilir isterseniz de tanımladığınız asortiyi seçerek asorti miktarı kadar alış ve satış yapabilirsiniz. Mevcut barkodları kullanarak veya yeniden barkod oluşturarak çok hızlı satış yapabilirsiniz. Kasada ürünün satılması ve ödemesinin alınmasındaki kolaylık ve hıza inanamayacaksınız.

 

Magaza Programı       Mağazanızdaki personel ve kasa takibini çok pratik bir şekilde yapabilir, personel primlerini hesaplayabilir, mağazanızı şaha kaldırabilirsiniz. Mal kabul ve teslim alma işlemlerini çok kolay bir şekilde bilgisayarınız veya el terminali ile yapılabilir. Perakende Modülü dinamizm kolay kullanım ve esneklikle cevap veren fonksiyonlar içermektedir.

Magaza Programı

        Müşterilerimizin isteklerine hızlıca yanıt vererek müşteri memnuniyetini artırıp etkin ödeme takibi ve stok kontrolü yaparak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Malzeme özellikleri sınıf yapısı sayesinde ürünlerinizi renk, beden, kavala, drop gibi özellikler tanımlayarak ayrıştırabilirsiniz. Tanımladığınız bu özellikleri, istediğiniz malzeme kaydı ile ilişkilendirebilir ve her malzeme özelliği için istediğiniz sayıda farklı değer girişi yapabilirsiniz. Malzeme sınıfı ile sınıfa ait birim, tedarikçi, muhasebe kodu gibi bilgiler oluşturup kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Mal Giriş ve Çıkış kolaylıkları sayesinde veri giriş hatalarınızı azaltır, işlem yükünüzü hafifletebilirisiniz.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı