Magaza Programı

Dokunarak Satmanın Keyfine Varın

       Webticari ile web tabanlı ticari program kullanmanın avantajını yakalayın. Bürodan ve işyerinden bağımsız olarak dilediğiniz yerden, herhangi bir uygulama kurmaya gerek kalmadan anında bilgi girişi yapabilir ve raporlarını inceleyebilirsiniz. Kolay kullanımlı, pratik, güvenli bir yazılım olan Webticari sürekli kendisini geliştiren, dinamik bir yazılımdır. Satış elemanlarınız ekrana dokunarak satmanın keyfine varacaklar.

 

Magaza Programı

 

       Şubeleriniz uzakta değil elinizin altında olacak. Bir şubeden bin şubeye kontrolü tek merkezden yapabilirsiniz. Dilediğiniz kadar şube açabilir, şubeleri dilerseniz merkeze bağlı, dilerseniz tamamen merkezden bağımsız şekilde yönetebilirsiniz. Şubelerin kullanacağı fiyatı belirleyebilir, her şube için ayrı fiyat veya merkezle ortak fiyat kullandırabilirsiniz. Aynı şekilde şube kullanıcılarınıza vereceğiniz yetkiler ile şubelerin merkezle ortak stok veya carileri kullanmasını sağlayabilir, dilersenizde sadece stok ve cari isimlerini ortak tutup diğer hareketlerini şubeye özgü kaydedebilirsiniz. Kullanıcılara şube değiştirme yetkisi vererek, birden fazla şubede işlem yapabilme şansını sunabilirsiniz.

 

Magaza Programı       Şubelere ait raporları ayrı ayrı görüp şube bazlı satış grafiğini izleyebilir, tüm şubelerin raporunu alarak şube bazlı karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Şube bazlı personel performanslarını inceleyebilir, personelinize performans bazlı prim verebilir, çalışanlarınızı motive edebilirsiniz. Mal kabul ve teslim alma işlemlerini çok kolay bir şekilde bilgisayarınız veya el terminali ile yapabilir. Müşterilerinize kampanya mesajlarını veya doğum günü tebriklerini SMS ile veya mail ile yapabilirsiniz. Online uygulamalardaki başarısıyla rakipleri ile arasındaki farkı görmek, ticari program konforunu yaşamak, işinizi kontrol altına almak ve Webticari ailesinde yer almak için daha fazla zaman kaybetmeyin

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı