Magaza ProgramıBarkod Takip

       Webticari Mağaza Programı tek ve çoklu şube mantığı ile çalışan firmalar için geliştirildi. Şirketinizin Perakende Satış mağazalarını, Toptan satış biriminizi, E-Ticaretinizi  ve Genel merkezini tek bir çatı altında toplayan yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde  tüm birimlerinizi tek veya grup bazında takip edebilecek, sonuca ve veriye daha rahat ulaşabileceksiniz. İşlemlerinizi hızlı birşekilde takip edebilecek, mağaza satış performanslarını takip edebileceksiniz.

 

 

 Magaza Programı

Toplu stok işlemleri özelliği ile aynı anda birden fazla stoğa barkod tanımlayabilir, etiket yazdırabilir, fiyat değişikliği, kdv bilgisi işlemleri yapabilir, stoklarınızı belirlediğiniz stok grupları altında veya özel kodlar altında toplayıp satış ve rapor alma sırasında  işlemlerinize artı bir hız katabilirsiniz. Satış esnasında barkodu okutur okutmaz ürün sepete düşer ve ürün arama karmaşasından kurtulmuş olursunuz, Webticarinin gelişmiş arama özelliği sayesinde barkodu olmayan ürünleri tespit edip, hızlıca eksik barkodları tamamlayabilirsiniz. Online Entegrasyon sayesinde anlık olarak cirolarınızı görebilir, stok seviyelerinizi ayarlayabilirsiniz. Mağaza, Şube bazında Gelir Gider takibi yapabilir, Mağaza mağaza farklı fiyatlar uygulayabilirsiniz. E-Ticaret Modülü ile gelen satışlarınızı istediğiniz mağaza ve lokasyondan sevk edebilirsiniz.


Magaza Programı
Web tabanlı özelliğinden dolayı her şube açışınızda yüksek maliyetli Bilgi işlem yatırımına girmez işletme maliyetlerinizi düşürürsünüz. İnternete bağlandığınız her yer sizin şubeniz olabilir. Merkez ve mağazalar arasındaki tüm sevkiyat, iade işlemleri merkezden denetlenir, tüm mağazaların sevk satış kalan stok bilgileri birlikte değerlendirilebilir. Webticari web tabanlı bir finans programıdır. Sunucu yatırımı yapmanıza gerek kalmaz anlık olarak mağazalarınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Mağaza sevk irsaliye ve faturaları elden girilebileceği gibi, el terminalleri veya barkod okuyucu ile giriş ve barkodlu el terminallerinden aktarımlarla pratik olarak oluşturulur. Merkez sevk faturalarının gerçek zamanlı cari hesap ve muhasebe entegrasyonu sayesinde en etkin cari hesap ve muhasebe takibi gerçekleşir. Müşteri bilgilerinin detaylı ve hızlı toplanması, peşin satış işleminin hızlı ve doğru gerçekleştirilmesini sağlar.

 

Webticari Mağazacılık ın Avantajları


Barkod yazdırma ve barkod takibi
Sayım ve toplu stok işlemleriMagaza Programı
Yazar kasa entegrasyou
Taksitli satış işlemleri yapabilirsiniz.
Banka taksit kart tanımlamaları yapılarak gelecek dönem de hesaba geçecek tutarlar takip edilir.
Mağazalarda yapılan indirimler işlem esnasında anında yansıtılır.
Şubelerin ayrı fiyatlar üzerinden satış yapması sağlayabilirsiniz.
Mağaza anlık, saatlik,günlük ciro takibi yapabilirsiniz.
Mağaza günlük kasa işlemleri yapabilirsiniz.
Satışların nakit-k.kartı, ve alışveriş/hediye çekleri ile yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Müşterileri her türlü konuda SMS veya E-MAİL ile bilgilendirme yapabilirsiniz.
Mağazanıza indirim kartı düzenleyerek puanlamaları görebilirsiniz.
Anlık grafik raporu  alabilirsiniz.
Yazarkasa pos entegrasyonu ile fişlerinizi doğrudan yazdırabilirsiniz.
Stok renk beden sınırsız grup tanımlama yapabilirsiniz.
Birden fazla şube anlık ciro izleme yapabilirsiniz.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı