Bugünkü  Sistem  Nedir?

Küçük bir firma;

       İşyerimizde bir  bilgisayarım var, programlarım onda kurulu ve herşeyim onda kayıtlı. Ara sıra yedek alır CD ye yazarım. Çok olmasada ara sıra  yeğenim gelir oyun oynar, evindekinden daha hızlı olduğunu söyler. Geçen hafta elektrik kesildiğinde bozulmasın diye ups aldım. Ara sıra amca oğlu gelir bakım ve kontrolllerini  yapar, hızlandırır. Fakat yinede kara kaplı deftere yazıp saklarım,babam gibi; ne olur ne olmaz.

 

 

Büyük bir firma ;

       Şirketimin bir sistem odası bulunur,  soğutulması için klima, elektrik için kaliteli bir ups , bir veya bir kaç sunucu, yedekleme ünitesi, tümü lisanslı ve orjinal yazılımlar var.  Kaçak yazılım kesinlikle kullandırmam, ben BSA dan değil o benden korksun. Geçen sene güvenliğim  için 2300 Usd ye firewall alıp şirketimi Hackerlardan da korudum. Her yılda lisanslarını günceller update lerini yaptırırırım. Eh bu düzeni idame ettirmek için bir de bilgi işlemcim var, adı Osman, canavar gibi. Her yılda sistemi yeniledim mi sırtım yere gelmez.

 

Yarının sistemi,

Bulut Bilişim Nedir  ?

       Bulut internet'i temsil eder. Bulut Bilişim ise yukarda  bahsedilen tüm işlevleri, sizin dışınızda, internet ortamında, profesyonel kurumlar tarafından yapılmasıdır. Siz bu hizmetleri alırsınız.  Örnek vermek gerekirse; klasik yöntem de  paranızı banka yerine, kendi kasanızda tutma işi, Bulut Bilişim ise;  paranızı bankaya yatırmak ve bankanın size sağladığı profesyonel hizmetlerden faydalanmaktır. Siz hala paranızı şirket kasasında mı tutuyorsunuz?

Bulut Size Ne sağlar?

       Bulut Bilişim öncelikle enerjinizi ve zamanınızı gereksiz yere harcamaktan kurtarır. Uzman olmadığınız, her gün gelişen ve değişen bir konuda sürekli öğrenmek, anlamak ve karar vermeye çalışmak külfetlerinden kurtarır. Bulut Bilişim size parasal tasarruf sağlar. Klasik Bilgisayar Sistemleri modelindeki masrafları alt alta koyduğunuzda  ortaya çıkan maliyet umduğunuz rakamların çok üzerindedir. Bulut Bilişim size hız ve performans sağlar. Profesyonel Data Center'ların erişim olanakaları her zaman şirketinizdekinden daha yüksektir. Bulut Bilişim size güvenlik sağlar. Datanız çok daha güvenli ortamdadır. Durma zamanları çok daha azdır.

 

Peki Webticari ne yapar?

       İşte Yukarda Bahsettiğimiz geleceğin yazılımını size sunarak çok ekonomik ve güvenli sistemi size şimdiden sunar. Müşterilerine hiçbir zaman veri kaybı yaşatmayan tek yazılım firmasıdır.

 

Hemen Dene  0850 455 35 35

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı