Ayakkabı Programı

Ayakkabı  Satış ve  Takip Otomasyonu


       Webticari muhasebe bilgisine sahip olmadan, bilgisayar kullanan herkesin kullanabileceği bir kolay bir yazılımdır. Programda  Satış, ödeme, taksit, barkod ve iadeleri hızlıca  yapılabilmekte, pratik kullanımı sayesinde işletmenize hız getirmekte, kontrolü elinize almanızı sağlamaktadır.


       Webticari de Cari işlemleri, tüm satışlarınızı yöneteceğiniz bölüm olup iki farklı şekilde satış yapabilirsiniz. Peşin Satışta ödemenin bir kısmı peşin alınıp kalanını kredi kartı ve diğer ödeme tipleri ile alabilirsiniz. aksitli satışta ödeme aylara bölünür, istenirse gecikme faizi uygulayabilirsiniz. Tedarikçiler bölümü, tüm alışlarınızı yapacağınız bölümdür. Mağazanıza veya deponuza tüm alışlarınızı buradan yapabilirsiniz. Programı kullanırken ilk giriş yapacağınız bölüm stoklar bölümüdür. Ayakkabı stoklarınızı ister tek tek, isterseniz içeriye toplu stok girişi ile aktarabilirsiniz. Stok oluşturma esnasında Stoğun türü Seri-Kombin Mal olarak seçilmelidir, Seri olarak türü belirlenen ayakkabılara renk ve numara tanımlaması yapılır. 35-36-37-38 gibi ayakkabı numaraları açılarak ayakkabı numaraları belirlenir. Sonrasında renk tanımlaması yapılır Kırmızı, Siyah, Ekru, Pembe gibi renk tanımlarından sonra hangi numara ve hangi renk tanımlanmak isteniyorsa Seri Stok Tanımla butonu altından ürünün serisini tanımlayabilirsiniz.   Hepsini seç butonuyla tüm renkleri veya tüm numaraları işaretleyip işlemi hızlandırabilirsiniz.

 

Ayakkabı Programı       Arama butonuna yazacağımız renk veya ayakkabı numarası bilgisiyle uzun listelerde kolaylıkla aradığımız numara ve renge ulaşıp işaretleyebilir, Asorti butonuyla tanımlayacağınız asortileri alış ve satışlarınızda kullanabilirsiniz. Seri kombini malı satmak veya almak istediğimizde karşınıza seri stok sepet penceresi çıkacaktır isterseniz buradan alış miktarınızı girebilir isterseniz de tanımladığınız asortiyi seçerek asorti miktarı kadar alış ve satış yapabilirsiniz. Mevcut barkodları kullanarak veya yeniden barkod oluşturarak çok hızlı satış yapabilirsiniz. Kasada ürünün satılması ve ödemesinin alınmasındaki kolaylık ve hıza inanamayacaksınız.

 

       Ayakkabı stoklarınızı sayım yaparak tüm envanteri çıkartabilirsiniz. Ajanda bölümü randevularınızı, unutmamanız gereken günlük işleri kaydedebileceğiniz bölümdür. Geciken taksitler bildirimler listelenir. Geciken taksitlere isterseniz vade farkı belirleyerek uygulayabilirsiniz.    
Tüm tahsilat ve ödemelerinizi Kasa menüsü altından inceleyebilirsiniz. Tüm alış ve satış faturaları, ödemeler-tahsilatlar bu bölümden görülebilir. Satışlarınızı nakit, kredi kartı olarak takip edebilirsiniz. Personel ödemelerinizi, avansları personel bölümünde yapabilirsiniz. Hesaplar, programı kullancak kişilerin kullanıcı adı ve şifre tanımlamaları bu bölümde yapılır. Yedekleme, verilerinizin güvenliği için kullanacağınız bölümdür. Program günlük yedek alınmazsa sizi uyarmakta ve tek tuşla yedekleme yapmanızı sağlamaktadır. Webticari ayakkabı mağazalarının işlerinin yürütülmesi için geliştirilmiş gelişmiş bir ayakkabı mağazası otomasyonudur. 


Programın Özellikleri

Hızlı Satış özelliği ile müşteri bilgisi girmeden Perakende satış yapabilme,

Ayakkabı Programı

Peşin veya taksitli satış, stok takibi, cari hesapları ayrı ayrı kontrol edebilme,

Stoktaki ürünlere hızlı barkod basabilme,

Tek tuşla onlarca stok oluşturabilme kolaylığı,

Kritik stok raporu ve detaylı stok raporları alabilme,

Taksitli ve peşin Satış yapabilme,

Asorti Alış ve Satış işlemleri,

Zamanı gelen taksitleri otomatik hatırlatma,

Taksit sihirbazı ile otomatik taksitlendirme özelliği,

Otomatik hatırlatma bölümü ile randevularınızı  hatırlatma özelliği...

 

       Webticari Renk / Beden / Kavala Takibi; konfeksiyon ve ayakkabı gibi, ürünlerin renk, beden, drop, kavala detayında takip edilmesinin önemli olduğu sektörlerde, ürün yönetimini kolaylaştıran özel bir uygulamadır.

Renk / Beden / Kavala Takibi' nin Faydaları

Renk / Beden ve Asortili Veri Girişi

       Stok kartlarının renk / beden / kavalalı olarak tanımlanması sayesinde tek bir işlem ile modelin tüm renk, beden kartları açılarak doğruluk ve hız kazanılır. Ürün giriþ çıkış hareketleri renk / beden veya asortili olarak pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece çok sayıda model, renk, beden yöneten firmalarda bilgi giriş çıkış işlemlerinde kontrol ve hız sağlanır.

Renk / Beden / Kavala Bazında Ürün Performans Takibi

       Renk, beden, kavala, drop bazında Satışlar, En Çok / En Az Satanlar, Sipariş ve Teslimat Durumu gibi raporlar alınarak ürün performans analizleri istenen detayda gerçekleştirilir.

Renk / Beden Bazında Fiyatlandırma

       Aynı modelin farklı renk ve bedenine farklı fiyatlar tanımlanarak etkin fiyat yönetimi sağlanır.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı