Yapı Market Programı

Yapı Market için ihtiyacınız olan herşey

 

       Webticari Yapı market web tabanlı çalıştığı için mağazalarınıza sunucu yatırımı yapmanıza gerek kalmaz ve anlık olarak mağazalarınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Yapı market otomasyonu stok grup özelliği sayesinde, stok gruplarınızı oluşturabilir ve ürünlerinizi stok gruplarına göre satıp, aynı hızla raporlayabilirsiniz. Toplu stok özelliği sayesinde stoklar üzerinde toplu olarak fiyat değişikliği, iskonto, kdv bilgisi gibi değişiklikler yapabilirsiniz  

       Şirketinizin Perakende Satış mağazalarını, Toptan satış biriminizi, E-Ticaretinizi ve Genel merkezini tek bir çatı altında toplayan yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde  tüm birimlerinizi tek veya gurup bazında takip edebilecek, sonuca ve veriye daha rahat ulaşabileceksiniz. İşlemlerinizi takip edebilecek, mağaza satış performanslarını takip edebileceksiniz. Online Entegrasyon sayesinde anlık olarak cirolarınızı görebilir, stok seviyelerinizi ayarlayabilirsiniz.

       Mağaza, Şube bazında Gelir Gider takibi yapabilir, Mağaza mağaza farklı fiyatlar uygulayabilirsiniz. E-Ticaret Modülü ile gelen satışlarınızı istediğiniz mağaza ve lokasyondan sevk edebilirsiniz. Web tabanlı özelliğinden dolayı her şube açışınızda yüksek maliyetli Bilgi işlem yatırımına girmez işletme maliyetlerinizi düşürürsünüz. İnternete bağlandığınız her yer sizin şubeniz olabilir.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı